bandita Creative Commons License 2017.11.22 0 0 186428

Akarok rola beszelni? ;)

Mukodik, hasznalom. Kozben a V800 ujra mutat eletjeleket, megint azzal futok. Igy meg tobb ertelme van a Stryd-nek, mivel a V800 nativan tamogatja. Egyelore meg a baratkozas, adatgyujtes fazisaban vagyok. 

Mivel a V800 meggyogyult (de kozben hozzaszoktam az optikai pulzusmereshez) igy megfogadtam a tanacsodat es vettem egy OH1-et. Ezzel lett tokeletes a V800 (amig meg huzza szegeny). A Stryd mar csak a hab a tortan (V800 eleg pontos), ezert gondolkodtam a visszakuldesen is.

Aztan megis maradt, mert hosszu tavon meg akar segithet is. Foleg a hegyi versenyeket szeretnem kimaxolni a segitsegevel. Talan konnyebb lesz megtalalni a tokeletes tempot felfele. Persze ahhoz meg sokat kell futnom vele, ki kell tapasztalnom a hataraimat. Egyebkent az Oliverrel keszitett beszelgetesben (futoszalag podcast) is emlegetik, mint a egy jol hasznalhato edzestamogato eszkozt.

Azt hiszem eloszor is futnom kell vele sokat (ezzel nem is lesz gond :), aztan kicsit bele kell asnom magam a temaba. Karacsony korul talan lesz idom elolvasni a vonatkozo szakirodalmat is.

Jelentkeztem a BSZM-re, legkesobb ott talalkozunk! ;) (Sajnos a tokerules nekem nagyon messze van, pedig szivesen csatlakoznek egyszer)

Előzmény: Spenót (186424)