kavicsos64 Creative Commons License 2017.11.19 -1 0 14483

Japán trakit és 30-35 lovast ha nem leharcolt sokat elmegy gond nélkül ! A zetort nem javaslom ,sajnos nekem is az van, és az alkatrészek hitványak hozzá ,szorítja a zetor cég az embereket a cserére, ezért nincs hozzájuk olyan alkatrész már amivel hosszan lehetne megbízhatóan üzemeltetni ! Most is géphiba miatt állok. De az ősz arról szólt eddig hogy először kuplunghibával bajoltam mert a tárcsa anyaga olyan szar hogy ha nem használod felragad és nem lehet sebességbe tenni ,ha meg nagy a terhelés megcsúszik ! Már a ferodorok sem a régiek ! Ebből valahogy kikecmeregtem vele ,utána jött a porlasztócsúcs mizéria 1-1,5 henger ment a 3-ból alig bírtam vele hazavergődni ! Vettem bele három új csúcsot beállíttattam és csak annyit bírt hogy az egyik utcán elmentem a másikon visszajöttem és újra 2 hengeres lett és az adagolóból csepeg a gázolaj gázadásra ! Meg is lett a hibák oka megadta magát az adagolóelem ! Ennek a javítása kb 40ezer forint de nincs rá egy vasam sem eddig ! A vízszivattyút már meg sem említem ,mert azt is cserélni kellett ! És még benne van a pakliban ha az adagoló javítása nem jön be akkor a motort is szét kell szedjem a dugattyúgyűrűk megragadása miatt ! Már csak azt nem tudom mikor fogok szántani ?

Előzmény: BurningMan (14482)