zsebacsi88 Creative Commons License 2017.11.19 0 0 12126

:) jogos
a fej kialakitasaval kapcsolatban jott volna jol par jotanacs.

 

tegnap elott, mivel meg nincs fenn a fust erzekelo - amit felraktam, mint kiderlt, immunis a fustre:) meg kell keressem a masikat - sikeresen telefustoltem a hazat miutan 2 ora utan felrakodott a fejben az anyag es visszatolta a fustot :/

szoval tegnap minden erommel azon voltam, hogy ezen javitsak

 

-lezartam az elso 2 legbevezetest a fejben, ez okozhatta a gondot foleg. ezt a sajatommal is megcsinaltam anno, de gondoltam, meg egy probat meger

-felfurtam 4-rol 5.5-re a levegofuvokakat, hogy jobban tisztulhasson a fej

-letomitettem a kazan nagy ajtajat es az egeto "ajtajat" is. sziloplaszt+folpack, majd racsuktam az ajtot kis ido mulva.

-meg a lezaro reszen van par res, ahol atmegy a csigahaz es a levego csovek, kb 0.5 cm res van a ketto korul, ezt is orvosolom majd.

 

tegnap egesz nap mukodott visszafustoles nelkul, egyenletesen, szepen dolgozott, bar nem tul nagy teljesitmenyen hajtottam, meg ismerkedunk. ennek ellenere szepen felfutotte az 1700L puffert + 200L hmv + a lakasba is tolt nemi meleget egesz nap.

 

sajnos a hatso motor kicsit gyengebb vagy a hajtassal nem teljesen stimmel valami, mert ha megpakolom a tartalyt szotyival, akkor a 2. zsaknal mar nem tudja hajtani a bolygatot. 250W 400V hajtomuves motor van rajta tanyeros bolygato 2 db rugoval.

 

illetve tegnap ontottem a szotyi melle finom fureszport, ezt valahogy ugy sikeurlt osszepreselnie, hogy nem esett le az ejtocsobe, hanem kinyomta egyben mint a hurkat :D ennyi volt a tegnapi osszes fennakadas.

 

itt egy kcisit hosszabb video a mukodes kozben

https://www.youtube.com/watch?v=ZsqaeyXxaAE

Előzmény: Totya3 (12125)