LIMzsi Creative Commons License 2017.11.18 0 0 1851

Kedve Xenon1123!

Nejed a semmittevésbe "örült" meg 

Flörtnek indult, de ez már túl van a flörtön

Ne emészd magad miatta, mert ö már rákapott az "idénre" és ha nem ez az idegen van akkor lesz más pl a konditeremből de amerre csak megfordul - ez kapuzárási pánik és be akarja bizonyítani magának, hogy "fejben" még csak 20éves

Nincsen majd - mert én is azt hittem, hogy majd ha megcsináljuk ezt megcsináljuk azt elmegyünk nyaralni stb - mindezt erőn felül kellett teljesítenem, mert ő közben elszórta a pénzt - legalább is a saját fizetését az tuti 

Gyűjtsél össze minél több bizonyítékot és ha tényleg nem akarod ezt a "megalázó" helyzetet - már pedig ne akard - akkor indítsd el a válást pl úgy indítsál a nejed felé, hogy amikor biztosra tudod, hogy portyán volt akkor a bőröndöt kiteszed az előszobába - teszel belé 1-2 ruhát fehérneműt és amikor megkérdezi, hogy hová mentek akkor azt válaszolod, hogy csak ő megy oda ahol most az elmúlt 2-3 órában volt

Hidd el kutyából nem lesz szalonna - tapasztalatból mondom, mert 22évi házasság + 5éves udvarlás után ez elváltak táborába vagyok - ráadásul több mint 2 év volt a válás, mert mindig csűrt csavart valamit a dolgon 

Azt tudni kell, hogy a bíróság nőpárti - nagyon szemétláda bírónőt fogtam ki - lehet azt is lezsírozta

Hidd el, hogy találsz nála különbet, aki megbecsül téged és értékelni fog - csak ne kapkodd el

Kívánok neked sok erőt, kitartást, mert még lesz néhány álmatlan éjszakád