bride of 17 Creative Commons License 2017.11.16 0 0 21344

Iden osszel volt az esküvőnk es csak szeretnem figyelmeteket felhivni egy nagyon rossz eskuvoi dekor csapatra; a százszorszebb esküvő dekor-ra.

Messzirol keruljetek oket. Vélemény nyilvanitasom oka, hogy mas menyasszony soha ne erezzen ugy ahogyan en ereztem magam miattuk. Nagyon megviselt a lekezelo, tiszteletlen hangnem es banasmod mar az eskuvo elott illetve a rossz minosegu munka az eskuvo es az azt megelozo napon. Elrontani nem tudtak a napunkat, de minden fotot visszanezve eszunkbe jut a csalodottsag amit okoztak.

'A vevoert mindent' elv naluk ismeretlen, mintha mi lettunk volna szerencses par, akiknek megadatott hogy ok csinaljak a dekorunk.

 

Hol is kezdjem?

  • E-mailekre nem valaszolnak, csak ha telefonon 2x megkered oket ra. (Dekorrol beszlve az e-mailben valo kommunikacio eleg meghatarozo tud lenni kepek stb. miatt)
  • Arajanlatot nem kuldenek, nagysagrendileg sem tudja az ember mennyibe fog kerulni. Tobb honapos konyorges (nem tulzok ezzel a szoval...) utan meg mindig nem tudtuk milyen koltsegekkel kell szamolnunk, ezert keszitettem egy excel tablazatot az altalunk remelt tetelekkel. Ezeknek megintcsak nagyon sok kerleles utan, de vegulis nagy nehezen legalabb hozzavetoleges arait megtudtuk (1 honappal az eskuvo elott).
  • Kifejezetten kertuk a novenyeket amit a dekoralashoz szeretnenk (es azt mondtak semmi akadalya) ehhez kepest sok mas is szerepelt a diszitesben.
  • Kulfoldon elunk ezert az ultetesi rendet ugy vittuk magunkkal es utaztattuk vegig europan egy gyurodes nelkul. Mire az eskuvo napjan a parafa tablara kerult ugy nezett ki mint amit a kutya szajabol huztak ki, gyurott, osszehajtogatott papirfoszlany.
  • Chiavari székeket semmikepp ne rendeljetek!!!!! Rossz minosegu olcso szekek, sok vendegnek (beleertva ujdonsult aposom....) ruhajat teljesen tonkre tette a hattamla, edesanyam es 80 eves nagymama ujjat elvagta ahogyan probaltak maguk ala huzni!!!!! (A tortenet legszebb resze, hogy amikor ezt a  dekoros holgynek emlitettem, azt allitotta hazudok.) 
  • Mikor a volegenyem az eskuvo elotti napon meglatta, hogy mar akkor hervadoznak a dekoracio egyes reszletei, nem akarta elhinni, hogy tenyleg ez lesz az eskuvonk dekoracioja. (Osz volt, nem volt forrosag es ideny novenyeket valasztottunk.) 
  • A szerzodesben alairjatok, hogy legkesobb az esemeny napjan kifizetitek a teljes osszeget, kulonben napi kamat fogja terhelni. Erre mod nincs, ugyanis tavoznak anelkul hogy kozoljek, hogy tavozni keszulnek, vagy  magat az osszeget....Tehat a napi kamattal mindenkepp szamoljatok, ez resze a beveteluknek.
  • Es mi az oka hogy megis ok dolgoztak nekunk? Mar az eskuvo elott sajnos volegenyem sokszor kert hogy nezzek mas dekoros csapat, de en biztam bennuk, mert tudtam sokszor dolgoznak a hercegasszony birtokon, ami eskuvonk helyszine volt. Es hittem ez miatt mas nem fogja tudni szebben es jobban megcsinalni a dekoraciot. Sajnos eletem legnagyobb tevedese volt es mire ez eljutott a tudatomig mar mindenki mas foglalt volt.

Udv, Hajni