Breuer92 Creative Commons License 2017.11.14 0 1 1623

Sziasztok 
Az ausztráliai munkavégzés egyre jobban érdekel,és kíváncsi vagyok hogy szerintetek mennyire lenne esélyem kint letelepedni.25 éves vagyok van egy érettségim és szakmám illetve mindenféle kiegészítő papírom hozzá,továbbá ebben a szakmában dolgozok 5 éve itthon mint hűtő/klima/légteknika rendszer szerelő.Az elmúlt időszakban pedig bekerültem egy elég neves(ausztráliában is jelenlévő) márka képviselethez nagy teljesítményű rendszereket javítani.Azok az emberek kincset érnek itthon akik ilyen gépekhez hozzá tudnak nyúlni,feltételezem kint se nőnek csak úgy a bokorból.Persze sok mindenbe kell beletanulnom még itt, de a tudásom sok esetbe már több mint a hasonló korú szakmabélieknek. Vajon az örök nyár kontinensén speciális nagy teljesítményű hűtőgépek javítása mennyire számíthat hiány szakmának?

Lenne vajon rá esély hogy egyből munkát találjak vagy én is kezdhetnék a szakmámon kívül mosogatni, takarítani aztán vagy sikerül elhelyezkedni vagy nem és közben elbutulok kint és jöhetek haza egy nagyobb bukta után úgy, hogy a jelen munkahelyemre csak kihalásos alapon lehet bekerülni és így valószínűleg már nem vennének vissza.