Utazó666 Creative Commons License 2017.11.09 0 0 941

Szia!

Köszönöm, hogy írtál. Mi január - februárra terveztük, Bécsi indulással. A terv Moorea 5 éjszaka, szállás Le Tipaniers, utána Bora Bora 8 éjszaka Maitai Polynesia-ban, aztán Tikehau 5 éjszaka, 5 vagy 6 éjszaka Rangiroa, bár Fakarava is szóba került nálunk, de sehogy nem tudtam a belső járat menetrendjével úgy összehozni hogy jó legyen, így lett helyette Rangiora és a legvégén Tahiti ahol csak 2-3 éjszaka volt a terv. Mi is a pass kártyát terveztük megvenni, az a legegyszerűbb szerintem. Mi sem vagyunk hátizsákos turisták,de mivel Moorea és Bora Bora is kirándulósabb szigetek, ezért az egyszerűbb, de jó elhelyezkedésű szállásokat kerestük. Ami nálam még nagy fejtörést okozott, az az ellátás, mert Bora Bora és Moorea szigetén úgy gondoltam elég a reggeli, mivel ott több étterem található a szállások környékén, így különböző helyeken tudnánk vacsorázni.... Moorea-n robogó bérlésre is gondoltam és akkor az ember maga tudja felfedezni a szigetet, de nem tudom ez is mennyire megvalósítható....Nagyon jó tervezgetést kívánok és nagyon nagyon nagyon várom majd az élménybeszámolódat!!

Előzmény: Pranit (939)