hayabusa123 Creative Commons License 2017.11.03 0 0 122393

Szia,ott vannak a féltengelyek azok is előidézhetik a vibrálást,féktárcsák,kerékagyak,is üthetnek.Ezt nem azért írom most állj neki cserélgetni ezeket,de tény ezek is lehetnek a probléma okozói.Magyarországon könnyű elképzelni meg lett ütve a felni,na most ha üt a felni a gumis nullára ki tudja centírozni,amit el kéne dobni,elég minimális ütés is már számít.Eredmény az hogy, bizonyos sebességnél előjön vibrálás sajnos.Számít az is hogy a gumis hogy nullázta a súlyokat,nézd meg a felniken a súlyok elhelyezkedését akkor a leg tökéletesebb,a centírozás ha felnin oldalanként egy bizonyos helyre került súly,ha egy oldalon több különböző helyre került súly lusta volt a gumis.Lehet neked 8 garnitúra rossz is akár...Használt guminál már nem látszik,de újnál feltüntetik a gumi súlyeloszlását piros kerek,és sárga karikával,hogy a gumis tudja hova kerüljön a gumi a szelephez képest a súly minimalizálása miatt,ezt is figyelni kell.Én holnap teszem fel a téli gumikat fémfelnin vannak,még nem tudom milyenek  lesznek szöges gumik,nyáron vettem az autót ezért nem tudom,most alufelnin vannak michelinek,siklanak az úton.

Előzmény: rcsrcs911 (122385)