ficusC Creative Commons License 2017.10.28 0 0 6057

Szia. Érdeklődnék - ha még követed a fórumot - egy hónap után hogy állsz a gyógyulással. Ugyanis detto ugyanazok a kínjaim nekem is. Tromb. külső, műtét 3 napja, nagyobb fájdalom, kis dudorok stb. Most elkezdtem Reparonnal kenni (ismét), plusz a Detralex is a napi menü része lesz. Három nap múlva megyek vissza a dokihoz kontrollra, meglátjuk mit mond.

 

Akik esetleg mostanában terveznek hasonló beavatkozásra befizetni, azoknak egy jó tanács: próbáljatok a kórházban egyágyas szobát kisírni/intézni/kifizetni! El sem tudom képzelni mit csináltam volna, ha 4-5 emberrel kellett volna megosztanom a fürdőszobát és az éjszakai szenvedésem.

Nem fullextrás magánkórházban, hanem vidéki kisváros korházában csináltattam a műtétet, igaz a dokimat magánrendelésén kerestem meg.

 

Még egy jó tanács: ha már kinn vannak a rohadékok, nagyon vigyázzatok nehogy begyulladjanak és trombózisos rohadékká váljanak!  A műtét utáni fájdalom valóságos népünnepély vattacukorral ahhoz képest, amit a trombis dudor felvágása utáni öt napban átéltem. 

 

Kitartást és gyógyulást az érintetteknek!

Előzmény: BRICK. (6045)