portugéza Creative Commons License 2017.10.25 0 4 34698

Na, ezt mar keson olvasom. Szabad a gazda. :)

 

Jol sikerult a villamlatogatas, szerdara a jo ido is megerkezett. Utolso nap Budvan toltottem par orat, (nap)furdoztem a Mogren strandon is. Tervben lett volna meg ma Svet Stefan is busszal legalabb, amolyan best of Montenegro jelleggel, a korabbi Kotor, Perast, Szirti Madonna sziget (es Risan) utan. 

 

Granatalma-kostolas megvolt. Nyilvan ossze sem lehet hasonlitani az otthon vasarolttal. (Azert van otthon ilyen bokor is.)

 

Sokan utaznak a wizz jarattal, foleg visszafele szinte tele volt. Indkolt a heti 3 jarat, persze azt is mi szponzoraljuk majd.

 

Tegnap kabatban, sapkaban megmasztam a kotori fellegvarat a nagy szelben, ennyire alaposan meg nem jartam be. Az ovaroson kivuli szerpentinen kezdtem. Ma meg felmeztelenul napoztam a kedvenc budvai strandomon. Volt, aki csobbant is.

 

Biztosan tobbet is bele lehetett volna zsufolni ebbe az erdemben netto 2,5 napba. Risant kiveve nem eloszor jartam ezeken a helyeken, ezert nem volt surgos semmi. 

 

Cetinje es Budva kozott ket helyen felpalyas utlezaras van, automata villanylampa engedi at szakaszosan a forgalmat. Perastban szezonon kivul nem latogathato a haranglab, megint lemaradtam rola, de a szigetre mennek kishajok, 5 euro / fo oda-vissza. Kotorban a Kamelija mellett a Mamma Mia delikatesz pekseg es cukraszda nagyon jo, hajszalnyival dragabb, de minosegi alapanyagokbol dolgoznak. 

Előzmény: szervezkedő (34697)