Mike9 Creative Commons License 2017.10.23 0 6 11753

Én Mike vagyok! Nyáron múltam 20 éves! Lehet, hogy személyeknek sok lesz, de bizonyos személyeknek meg túl kevés!
Bocsi, hogy csak most küldöm el az első részt!
Már 4-5 éves koromtól folyamatosan anyu mellett voltam, amikor főzött. 8-9 éves koromban már segíthettem is neki. 12-13 éves koromtól már magam is főztem néhányszor. 5 éves koromtól több sportágat kipróbáltam.
Kiskamaszként (kb. 6-9 osztályos korom között) csak barátnőim voltam. Egyikükkel vesztettem el a szüzességemet is.
A fordulat 10. osztályban következett be bennem, amikor egy új szobába kerültem beosztásra, ahol egy 9-es fiúval (Gergő) kerültem egy szobába. Gergővel már alig 1 hónap után olyan szinten közvetlenek voltunk egymással, hogy az engem meglepett. Az pedig még jobban, hogy összeállóban volt egy kép bennem, ami már az első találkozásunkkor kialakuló nagy összhangot illeti. Elkezdtem a fiú iránt valami olyasmit érezni, amilyet sohasem gondoltam volna, hogy bármikor érezhetek egy velem azonos nemű iránt. Félévi kiosztása után az egyik este úgy döntöttem, hogy nem várok, hogy ő kezdeményezzen (ugyanis voltak arra vonatkozó jelei). A kollégiumban két zuhanykabin volt, de úgy, hogy a 'tálca' egyben volt. Így, amikor ő beállt az egyikbe, akkor én beálltam a másikba. Nem sokkal később felajánlottam neki, hogy megmosom a hátát. Ő is megmosta az enyémet. Közben elkezdte csókolgatni a hátamat, a nyakamat és az arcomat. Ekkor kinéztem jobbra. Abban a pillanatban összefonódtak ajkaink. A szívem olyan hevesen vert, mint még soha. A smárt úgy élveztem, mint a korábbi barátnőimmel sosem. Egyszer csak azt vettem észre, hogy Gergő előtt térdelek, és már a péniszét kényeztetem a számmal. Érdekes érzés volt az, ahogy egyre jobban a számban volt a farka és szoptam. Az is érdekes volt, amikor végre a számba élvezett. Isteni érzés volt, hogy nyelhettem a forró, kicsit édes, de mégis sós nedűjét, ami a nemi szervéből származott. Sajnos aznap este nem történt több!

Előzmény: Mike9 (11752)