Axióma Creative Commons License 2017.10.22 0 0 7182

Hat, en ebbol az eredetibol neztem. Alapvetoen hasznalhatonak tunik. En a lepcso korul kavarnek egy kicsit...

1. Masik iranybol kelljen jarni. Egyreszt fent jobb ha nem az egyik gyerekszoba szajaba nyilik, masreszt lent meg a mosokonyha kicsit bemehet ala (mosogep stb. felett nem kell te'r), sot az se kell hogy tarolokent kierjen a fal a sarokig ott is, ahol mar elfersz alatta (bar izles kerdese, hogy ki birja ki azt a kis ferde darabot a plafonnal) -- bar nekem fura hogy ott van a mosokonyha, de ma mar a konyhasorba rakjak a mosogepet is...

2. Azert is mondom ezt a sarkot, mert en azt a gardrob-halo kombinaciot kibovitenem az eloter felevel (ez lenne tul kozel, nem meterben hanem "erzesre" a lepcsosarokhoz), akkor tobb butorhely is marad, meg nyitott ajtonal se latni be, na meg a gardrob onnan nyitva mar belul van, es tovabbi kozlekedoteret tesz hasznossa bent a szobaban

3. hotechnika miatt a lepcso valamelyik oldalara tennek ajtot (vagy lent vagy fent, talan balesetvedelmi okokbol is jobb ha fent)

+1. Ugy latom, hogy a bejarat melletti wc nem lenne tul maceras, hogy kulso falra keruljon. Vagy az eloszoba oblebe tennem be, es akkor a wc helyen marad masik szekrenyhely, vagy ha a mosdo tenyleg csak a furdohoz van (a wc-nek van masik), akkor zuhany bentebb (ez a pa'ra es hideg fal miatt is jobb lenne), ekkor viszont az eloszoba a wc ajtaja mertekeben kevesebb maradna a szekrenybol. Lehet persze villany + elszivo, de jobb a rendes ablakos, ha az 60x60.

De ezek aprosagok, es lehet hogy van valami indok, ami miatt meg direkt igy jo. Meg az etkezo korul van nekem egy nagy holtter, de ha van erre a igy megcsinalni penz, akkor ez vegulis stilusnak elmegy (bar a szuloi halo eleg kicsi, azt az ajtot en biztos nem eroltetnem a teraszra, de pont mert latszik hogy kompromisszum gyanitom, hogy az "musthave").

Apropo, a halo sarokablakja nem tul jo, az is direkte van? Sok is, meg nincs rajta egtaj, de ha delre van a nappali, akkor halonak elviselhetetlen meleg lehet tole.

 

Előzmény: Shoterq (7178)