Ronniescarry Creative Commons License 2017.10.20 -1 0 76920

Üdvözöllek. Sajnos nálunk betegek a női egyének és mindent uralni akarnokok. Én elmondtam hogy mindnyájunknak le kell szidni a kutyát esetleg egverni módjával hogy tudja hogy ez rossz. Az én szidásom közben a kutya azt érezte a párom védi őt, tehát akkor lehet hogy ezt szabad csinálni. Én már jópárszor belenyomtam az orrát a hugyba, de folytatja és megkeseríti az életem. Bűzlik az ivaros hugytól minden. Ne azt beszéljük át hogy mért nem neveli a párom aki istápolja, hanem hogy én mit tudok tenni, hogy ezért ne kelljen elhagynom a családomat. Ma ivartalanították, rá eg órára már tudott menni, és még kimentem az autóba a bevásárolt cuccokért odaengedte az összes vizeletét ami benne volt a gáztűzhely alá. Olyan mintha folytatódna holnaptól majd minden. Max nem tud szaporodni. Úgy látszik, ennek semmi értelme nem volt. A kutyát már 2 évesen menekítettük meg egy kövér disznó embertől aki valószínúleg pont e miatt a rossz tulajdonsága miatt adhatta el. Nem hiszem el, hogy a földkerekségen erre nincsen megoldás. Pillanatnyilag az az egy dolog van eszembe, hogy veszek valamit ami úgy beriaszt majd ha ő a konyhába  lopódzik éjjel, hogy halálra rémíti valami fényhatás vagy hang...és akkor lehet majd félelmében megvárja a reggelt hogy ki lesz engedve....nem tudom. 

Előzmény: Tarzy52 (76919)