Axióma Creative Commons License 2017.10.20 0 1 7171

Ja meg egy, a kandallo hogy jon ossze a szellozteto rendszerrel? Nem tudom, marmint tudom hogy van zart, de megrakaskor akkor is erdekes.

Gazt nem teljesen ertem, meg lehetne csinalni anelkul, kelloen jo hosziget is akarsz, szelloztetot is, foldregisztert nem irtad ugyan de gondolom nem kizart, kandallo - minek ide me'g gazkazan?

Hasznalatilag: asszony tuti nem latta azt a konyhat, ara'nytalan is a kamrahoz, meg meg lehetne jobb alakban oldani. Fenyt mindenkepp csinalj pluszban, ha erre az oldalra kerulne (de sztem nem feltetlen ezt eroltetnem), uvegtegla+nyithatatlan ablak ket retegben, akkor falnak szamit, de jo hoszig es sok feny.

A konyha-kamra ahova be kell vinni a cuccot leginkabb az autobol, at a nappalin. Kis furdo nagy, eloszoba meretileg mini. A kiugro gyerekszobak jobban korbehulnek, butornak alig van hely mert teli van ablakkal, a deli sarkon levotol megorul a gyerek nyaron. Nappali uvegezese joval tobbel dragabb, mint a par meter plusz cso lenne a gepeszeti fal oldalan...

De egyebkent tenyleg azt gondold at, hogy mikor merre jarsz. Kozel van-e amit gyakran hasznalsz, messze amit ritkan. A szuloi halo melletti gyerekszobabol atkuldod a nappalin furodni, raadasul az etkezovel "elzart" a bejarata.

Szoval kezdd ujra egy korabbi minta alapjan. Egy kupac az eloszoba-nappali-etkezo-konyha(+kamra) es jo lenne errefele a szolo wc, egy kupac a gyerekszobak-gyerekfurdo, a tobbit varialhatod (szuloi halo is ide valo lenne, de az jobban kibirja a nappali sarkabol nyilva, mint nalad a gyerekszoba). Dolgozo-vendeg pont attol fugg. Garazs megintcsak jo kerdes, hogy megeri-e arban a dupla garazs, es milyen belso atjaras jon ki (a futott reszben lenne vagy kivul?)

 

 

Előzmény: GotzG (7161)