Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.19 0 5 11750

XXXVI.

A következő hetekben a köztem és Laci közötti dolog a korábbiaknál véglegesebb és komolyabb lett. A folyosón látván Ronald szomorkás arcát, amit a párja miatt érzett, borzasztó volt. Ráadásul a kórházban akkor jelenlevőkön kívül senki sem tudta, hogy mi az igazság. Annyi volt látható a többség számára, hogy Viki és Ronald szakítottak.

 

Laci többször elhívott étterembe, elhívott sütizni, fagyizni. Én elhívtam őt moziba, színházba és étterembe is. A kollégiumba és azon kívül is nagyon sok időt töltöttünk együtt.  Nyáron két hetet töltöttem vele és a családjával a Balaton parton. A kollégiumba 1-2 hetente volt köztünk orális aktus, és talán max. 1-2 anális aktus is. Lényegében a XXXV. rész volt az utolsó közvetlen koleszes rész. Innentől Lacival kapcsolatban történtek már csak közvetetten koleszes történetek

 

Azt terveztem, hogy a következő részekben a Balaton-parti eseményeket is részletesebben leírom, mert voltak bőven. De a mai napom nem teljesen úgy alakult, ahogy terveztem és a holnapi utazásra való készülődés miatt is elvagyok csúszva. Ezért ma erre sajnálatosan nem kerül sor.

 

A folytatást is fogom majd küldeni! De nem jelzek pontosabb időpontot hozzá, mert nem tudom, hogy mikor lesz rá időm és módom, mert holnap elutazunk a párommal méghozzá rokonlátogatás céljából. (Annyit viszont elárulhatok, hogy talán okt. 23-án, de okt. 30-a után biztosabb!

 

Persze csakis akkor, ha valakit érdekel!

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11749)