Hobbiasztalos.blog.hu Creative Commons License 2017.10.19 0 0 144681

Hasonló a problémám nekem is. Nekem vasvázas 6m hosszú az asztalom és 120 cm széles. Régen középen volt, de úgy nagyon kevés hely volt körülötte, mert 350 cm széles a műhelyem nagy helysége és 10 méter hosszú. Most a fal mellett van az asztal, így már jobban elférek mellette ha egy bútort kell összerakni. Gondolkodtam rajta, hogy elbontom ezt az asztalt mert túl nagy, de olyan kényelmes rajta dolgozni, ráadásul készítettem rá egy 60 cm széles 2 szintes 4 méter hosszú polcot, ami a fal mellett van az asztallapra állítva. Így rengeteg rakodó helyem lett a gyalult faanyagnak. Az egyik kisebb szalagfűrészem is ezen az asztalon van, + a nagy york satu is és az asztal végében meg egy nagy acél satu. Még így is rengeteg helyem van az asztalon. Most tervezem az asztallap alatti rész beépítését fiókos szekrényekkel, kb 4.5-5 méteres hosszon. Az első gurulós, 3 fiókos szekrény már készen van, a konyhabútor maradék bútorlapjából csináltam. Az alsó polc élére (10 cm magas) van egy csomó szerszámom felrakva mágneses rudakon, + 2 darab egycsöves neon is a helyi világításnak + 2 db 6-os elosztót is felszereltem a polc élére, hogy ne kelljen hosszabítózni a műhelyben. 

 

Előzmény: fejes.i (144616)