mezcalito Creative Commons License 2017.10.19 0 0 144643

Az a 180ezer egyből nem 180ezer a hiányos gépért, lesz neki egy asztal csere, valaki azt mondta itt hogy 6 éve 30 ezer körül volt egy asztal, most mennyi? Kell még más alkatrész is hozzá hogy használható legyen? tegyük fel szállítással javítással együtt az a 180 ezer lesz 230 250 ezer.

Az angol linkeket csak azért küldtem hogy igen enyyiért is vannak új gépek: 180 ezer szállítás nélkül de nekik nincs jó nemzetközi szállító rendszerük/áruk, a másik szállítással lenne itt 240 ezerért újonnan garanciával, más kérdés egy angliából hozott terméknek hogyan lehet a garanciáját érvényesíteni...

Míg itthon már rá sem nézek a Metabo oldalára ahol utoljára 570 ezer forint környékén adták a HC260 gépet , vannak más magyar netes keresekdők akik lazán nyomják a 440ezer forintos árat, a többi netes árat kikartellezték maguknak és egységesen tartja magát a 300ezer forint környéki ár, míg Romániában ugyanez a gép újonnan 200ezer 210 ezer.

Van egy bolt ahol vásárolni szoktam ott azért baráti áron nem számlázva odaadnák nekem 270ezerért.

Keresem a lehetőségeket nézem mennyi a komplett gép és arra mennyi lenne a szállítás.

TLDR: az a használt gép 230ból talán kijön szereléssel míg az újak külföldről 240ezerért vannak a házad küszöbénél.

Előzmény: pali923 (144610)