Auralianus Creative Commons License 2017.10.17 -1 1 310042

Én itt leginkább azt látom - és ezt felfedezheted Shadow hozzászólásaiban is - ,hogy egy olyan társadalomban élek,

ami szinte felfoghatatlan mennyiségű embert fogadott be igen rövid idő alatt. Nyitott maradt ennek ellenére és bízik

továbbra is a demokratikus értékrendben.

 

 

Persze.. tökéletes társadalom nincs, hibák, hiányosságok itt is vannak, de maga a rendszer - és főként a belé vetett

bizalom - szilárd, megbízható. Működnek a fékek, az ellensúlyok... biztosan élnek mások is errefelé, vagy másfelé ebben

a szép nagy országban, másféle tapasztalatokkal... de én innen bizony azt is látom, hogy Magyarország NEM az előnyére

változott meg az utóbbi 5 évben...

 

 

...az a rengeteg félelem és rettegés ami egyre jobban tapinthatóan felhalmozódik az emberekben, láthatóan torzítja a
gondolkodásmódjukat... 

 

 

... Padinak is azért hajtogatom, hogy élnie kéne egy kicsit máshol is... meglepődne mennyire könnyen fogadják be mifelénk

azt, aki bármihez is ért + fenntartások nélkül hajlandó alkalmazkodni (nem, nem asszimilálódni) + együtt dolgozni az

itteniekkel...

 

 

... ha nem éltem volna anno eleget "odahaza" akkor még a mostaninál is nehezebben érteném meg miért ragaszkodtok 

ennyire görcsösen a démonaitokhoz...

Előzmény: orgonatündér (310039)