Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.17 0 4 11748

XXXIV.

Amikor azzal az érzéssel szembesültem, hogy Lacit elvesztettem, de már Erik is kezd távolodni tőlem, az nagyon zavaróvá vált számomra. A sors megint mellém állt. Az egyik szerdai nap a suli fiú kosárcsapatának edzésén ’baleset’ történt. Egy rossz talajra érkezés során Farkas a földön maradt. Nem éppen természetesen állt a bokája. Már akkor nyilván való volt, hogy sajnálatos módon bizony eltört a lába! Aznap Gergő családi okok miatt már reggel hazament. A másik szobatársunk, vagyis Krisz pedig egész héten nem volt suliba, mert beteg volt. Szóval ezen a napon este, amikor láttam, hogy Lacinak mennyire hiányzik Farkas, úgy gondoltam, hogy mindent egy lapra feltéve megkörnyékezem. Ahogy bement a zuhanyzóba én is utána mentem. Beálltam a mellette levő zuhany alá, majd egyszer csak átnyúltam és megfogtam a seggét. Éreztem, ahogy megrezzen. Rám nézett, de nem szólt semmit. Eltelt 2-3 perc és felajánlottam neki, hogy megmosom a hátát. Ezt megengedte. De, ahogy hozzáértem ahhoz a puha, már-már gyermeki bőréhez, egyszerűen nem tudtam tovább ellenállni neki. Szembefordítottam magammal és megcsókoltam. Ezt ő nemcsak, hogy engedte, hanem viszonozta is. A helyzet pikánssága ellenére is olyan szintű felszabadultságot, és ezzel együtt megkönnyebbülést éreztem, hogy azt én magam sem értettem. Azt éreztem, hogy Laci csak az enyém és nem lehet már másé. Nem érdekel, hogy Erikkel és Farkassal mi lesz, nekem csakis Laci kell. Még ott a zuhany alatt orálisan kielégítettem. Az aktus ezen része alatt a számban érezhettem annak az isteni (méz édes, de mégis enyhén sós; nem túl forró, de azért a langyosnál melegebb) nedűjének az ízét. Aztán kimentünk a zuhanyozóból, majd az ágyban újra egymáséi lettünk. Végül az anál alatt kétszer élvezett belém, majd a végén kinyalt. Mindennek a lezárása először egy hosszú csók, majd egy összebújás volt. Reggel arra a gyönyörű dologra volt módom ébredni, hogy Laci éppen a faszomat kényezteti a szájával. Ez gyönyörű ébredés volt. Akkor végleg eldöntöttem, hogy az a nagyon jó képű fiú kell nekem. Nem ereszthetem őt el. Sokkal erősebb érzéseim voltak iránta, mint Erik iránt bármikor is voltak. Sőt! Benji iránt sem éreztem ilyen erősen ezt a dolgot. Világosan tudtam, hogy szerelmes vagyok Laciba. És ezt elmondtam neki is. Tudtam, hogy mi lesz a válasza. Be is következett. Bevallotta, hogy ő már akkor szerelmes volt belém, amikor először kikezdett velem. És csak féltékennyé akart tenni engem Farkassal, akinek szerinte ugyanezért kellett ő. Ennek a dolognak a második felét először nem értettem. Majd kifejtette, hogy Farkas csak azért kezdett ki ővele, hogy féltékennyé tegye mindenki előtt Ronaldot. Mint akkor kiderült számomra, hogy ez Farkasnak sikerült is, hisz a sérülését megelőző délután Ronalddal randizott. Persze nem (teljesen) hivatalosan!

 

A folytatást ma vagy holnap küldöm!

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11745)