Törölt nick Creative Commons License 2017.10.16 0 0 1599

Szívesen segítettem , remélem tudtam is .Gyors válasznak azért nem méltatnám a magamét csak úgy válaszoltam   :)

Nos ha "sajnos" nincs Zsukkod azon azért még lehet segíteni , olyan történelmi  :) pillanatokban vagyunk ,hogy még éppen lehet kapni belöllük és lehet kifogni jót is  szóval   "Fel a győzelemre!! "   keresni kell egyet.

De azért az is meglep ,hogy Zuk váltóval dolgoztok  még mindig egy forgácsoló gépen ,még jó ,hogy sokak leszarzozzák ezeket az öreg járműveket , mi lenne ha nem lennének szarok .....

Nomeg hány házi prüttyögő  fődarabjait adják ezek a tipusok ,haló poraikból  hirdetve  a feltámadást !!!!????

Épp az Eger környéki szakboltban mutatta az eladó ,hogy  Ni!!    "Ezt a ventillátor ékszíjtárcsát nézzük meg ,ezt a lengyel nem öntötte ,ez lemez és egy darabbol van.   Ja meg a szar igy meg úgy  " Nézzük már meg a   Gaz M20 ,Warszava ,Nysa, Zuk márkák honnan lettek .nos amerikai Chevrolet licensz  !!   "      

Mondván ,hogy lehet bonyolult a Zuk első futóműve ,de valszeg az is Chevrolet alapokon épült .

 

Na ez csak úgy eszembe jutott ,akkor kíméljük a Zuk váltókat és éltessük ezt  és a  fenti márkákkal kapcsolatos többi oldalt !!

 

Jó munkát ,jó egészséget  !

 

"Nincs még veszve Lengyelország ,amíg élnek lengyelek !!!  ""        :)

Előzmény: méray (1598)