Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.14 0 3 11744

XXXII.

A pénteki napom megint nem volt egyszerű! Több tárgyból is röpdoga volt, mellette még tesim is volt. Nagyon kifáradtam nap végére. Amikor felértem a kolesz szobába, akkor eldobtam magam az ágyon. Észre sem vettem, hogy Laci már ott van. A fiú viszont úgy gondolta, hogy könnyít a fáradt testemen és elkezdett masszírozni! Nagyon jól is esett. Aztán este fürdés után, amikor már lefeküdtünk, akkor így szóltam: De hiányzik, hogy valaki magához öleljen végre! Bár Erik vagy Te itt lennétek közvetlen mellettem! Úgy érzem, hogy mindketten olyan biztonságot adtok nekem, aki senki más! Ebben a pillanatban Laci mellém feküdt és azzal a finom és puha testével újra hozzám simult. A kezeivel magához ölelt. Nagyon furcsa volt az egész helyzet. Másnap és harmadnap pedig végig Erikkel voltam. Nagyon jó volt Erikkel. Minden szépet megkaptam tőle, amit csak lehetett. Ennek ellenére is sokszor jutott eszembe Laci! És elkezdtem azzal szembesülni, hogy merevedésem lesz, ha rágondolok. Ez nagyon zavart. Amikor vasárnap este Erikkel megint szexuálisan közösültünk, akkor a szex alatt többször (teljesen feleslegesen) befeszültem, ami annak volt egyébként köszönhető, hogy eszembe jutott a Lacival töltött csütörtök éjszaka és az is, ahogy péntek este hozzám simult. Ez nagyon zavart! Nehezebben is tudtam magam átengedni emiatt Eriknek! De ő nagyon türelmes volt. Meg is lett a jutalma, hisz átadtam magam a vágyaimnak és ezáltal neki is! Nagyon jól esett, hogy annyira óvatos, figyelmes és bátorító volt velem Erik, hogy kicsit szégyelltem, hogy mire vagy inkább kire gondoltam többször az aktusunk alatt. Valahol nagyon vártam már, hogy láthassam Lacit, de valahol meg meghosszabbítottam volna a hétvégét legalább 1 héttel, hogy együtt lehessek Erikkel. Az is igaz viszont, hogy a párommal teljesen más volt minden, mint a(z új) szobatársammal. Eljött a hétfő reggel. Ő már nem volt bent a koleszba, amikor beértem. Meglepetésemre a másik két szobatársunk sem. Gergőt és Krisztofert a suliba sem láttam, de Lacit igen! Ahogyan persze Eriket is. Akár melyiket láttam meg, mindig hevesebben vert a szívem. Ha bármelyik hozzám szólt, válaszolni sem tudtam. Lefagytam! Erik nem is tudta mire vélni ezt! Amit megértettem a részéről! A nap végén derült ki, hogy a megelőző hétvégi sportversenyen résztvevők egy nap iskola által igazolt napot kaptak! Az nap estére sem jött vissza egyik srác sem! Laci megint nem hagyott unatkozni. Amikor úgy 7 körül elmentem zuhanyozni, akkor jött utánam. Még a víz langyosságát állítottam befele, amikor a fiú átölelt, majd elkezdte csókolgatni a nyakamat. Amint megfordultam szájon csókolt. Istenien csókolt. Nem is nagyon tudtam neki ellenállni. Visszacsókoltam! Még ott a víz alatt kielégített. Aztán visszatérve a szobába én is kielégítettem őt. Aztán meg is baszott. Remek volt, ahogy óvatoskodott velem közben. A menet gyors volt, majd hozzám bújt és aludtunk!

 

A folytatást (sőt reményeim szerint - folytatásokat) a hét folyamán küldöm!

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11743)