Real Putyur Creative Commons License 2017.10.10 -3 6 17585

Igen, szerintem is ez a topic a Vateraval foglalkozik.

 

De.

 

Nem veszed eszre, hogy ugyanazt, ugyanugy ragjatok, evek ota, csak mindig mas szavakkal, mas megfogalmazasokkal, mas mondatszerkezetekkel...? Es kozben semmi, de semmi nem valtozik, minden marad ugyanugy, egy atkozott szelmalomharc az egesz, egy orult suletlenseg; mit szelmalomharc, nem harcol itt senki senkivel (a sas nem kapkod legyek utan), csak a sz@r gyurmazasa megy naprol-napra, hetrol-hetre, honaprol-honapra, evrol-evre... Morgas, meltatlankodas, anyazas, fikazas, jogtalansagok kialtasa, demokracia es szolasszabadsag hianyolasa... Magyarul a SEMMI. Senkinek egy epito javaslata - minek is, sose foglalkozna vele senki. Senkinek egy otlete - minek is, mindenki csak hoborog, ahelyett hogy magaba nezne. Senkinek egy epeszu gondolata - minek is, hiszen epp eleg bedobni nehany hivoszot (penzehseg, gonosz Vatera, penzehseg, inkompetens ugyfelszolgalat, penzehseg, hamis termekek, penzehseg, bunkok, penzehseg, nepperek, penzehseg, stb.); es maris ugrik a saskahad, egymasnak adjak a szot, lamentalnak, morgolodnak, fejeket kovetelnek... es kozben a kutya ugat, a (vateras) karavan meg halad.

Errol szol ez a topic.

 

---

 

Ugye milyen unalmas volt ez a par sor...?

A sivalkodas a hamis Rolexek korul legalabb ennyire unalmas. Es az tizszer-szazszor-ezerszer ennyi volt mar; es lesz is meg. Mert lesz. Mert valamin mindig kell ragodni. Mert kitiltottak, pedig csak jutalekkijatszottam, trukkoztem, csaltam; meg nem fizettem, mert nem lepek be, meg az emailt se olvasom, hozzam jojjon ki aranyhinton egy kilenctagu bizottsag a Vateratol, es nyujtson be fohajtva egy kutyaborre irt kervenyt, hogy meltoztassak fizetni, kulonben nekem jogomban all nemtudni a kotelezettsegemrol, es utana se nezek, mert akkor ugye nincs, eltunik a semmiben, elengedi a Vatera, mert az nekem alapbol jar, hogy ingyen legyen minden. Meltanyossagbol. Meg a Vatera adjon mindenre garanciat, meg szavatossagot, meg keszfizeto kezesseget, meg karteritsen mindenert, es fizesse a telefonszamlamat is, mert csak; meg azonnal zarjon ki mindenkit, akire ramutatok, vagy csak gondolom hogy ramutathatnek majd egyszer, majd, hacsak, amennyiben. Es egyebkent.

 

Nem megyek a Vatera forumara. Nem, mert kitiltottak. Igazsagtalanul, vagy egy evtizede - akkor, egyszer leirtam, es kesz. Nem ragodok rajta, nem forgatom az imamalmot, nem stresszelek, nem irom be havonta, hogy hogy bantak velem. Most se irom le, aki akarja, keresse vissza. Nem erdekes, nyeltem egyet, tul vagyunk rajta.

Tul kene mar lenni ezen a hamisrolexen, hamisnike-n, hamis abasamuelen, meg a hamis biztonsagerzeten is. A bolhapiac, az a dzsungel. Vagy te eszel, vagy teged esznek. Ha ezzel nem tudsz megbekelni es egyuttelni, gyere vissza a szakuzletek, markakereskedesek, vilaghiru aukcioshazak biztonsagos langymelegebe. A dzsungelt ugysem fogod megvaltoztatni, ott a dzsungel torvenyei ervenyesek. Lehet megprobalni bemenni a torveny machetejevel; aztan egy ido utan a machete kicsorbul, a vandor elfarad, a lelkesedes elhal; es a dzsungel meg mindig ott lesz, a maga athatolhatatlan orok valojaban.

Es csak rohog.

Rajtad.

Előzmény: W_B (17582)