Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.10.10 -1 3 11738

A tegnapi napon sajnos nem úgy értem rá, ahogy terveztem, de azért ma végre küldöm az ígért folytatást!

 

XXX.

Egyre jobban közeledett az ősz! A szüleim előszeretettel vették meg az őszi tüzelő első adagját már augusztus 20-át követően (de még augusztusban). Most is így volt. Augusztus 28-án hozták ki az első 2q fát. Apuval két nap alatt ugyan, de ketten hordtuk be. A fahordás alatt –már az első napon– igencsak pechesen jártam! Duplán is! Nem csak a derekam csípődött meg, hanem még rosszul is léptem az egyik ’fordulónál’ és megrándult a bokám. De nem túlzottan foglalkoztam egyikkel sem. Folytattam tovább nem csak aznap, hanem másnap is az apámnak való segítségnyújtást! Hajolni és menni is egyre nehezebben tudtam! Aztán 30-án reggel jött a szerelmem. Addigra már sajnos annyira fájt a hátam, hogy megmozdulni is alig bírtam! (A lábam csak egy nagyon kicsit fájt!) Az édesem a hozzá szokásos aranyos és óvatos mozdulatokkal elkezdte bekenni egy hűsítőkrémmel a hátamat, amelyet aztán bele is masszírozott. Nagyon jó volt. Biztonságban éreztem magam a karjaiban, mint ahogyan általában mindig! Miután ezzel végeztünk, egész nap hol egymást átölelve, hol egymás ölébe fekve filmeztünk. Este következett egy közös fürdés, majd én orálisan elégítettem ki őt. Remek érzés volt, ahogy a farka a számba, sőt a torkomba érve érte el a teljes merevség és vastagság állapotát, és amikor aztán végre a finom és ízletes nedűjét nyeltem, azt leírni sem tudom, hogy milyen érzés volt. Ezután anális aktus következett. A tágítás három részből állt. Az első rész elején bekente a kezét és az anuszomat spermával, majd elkezdett először középsőujjal, majd a mutató-, a gyűrűs-, a hüvelykujjával, végül már öt ujjal tágítani. Amikor már úgy érezte, hogy az addigra már ismét teljesen merev péniszéhez viszonyítva eléggé kitágultam, akkor elkezdett a farkával ténykedni a seggemnél. Belém is élvezett. (először ezen az estén) A külső tágítás megtörténtét követően enyhén körkörös mozgással elkezdett tovább tágítani a drágám! Se nem volt rövid, se nem volt hosszú ez a folyamat. De aztán a belső tágítás során megint elsült az édesem! A végén következett majdnem 3 órás utójáték. Ez alatt ismételten elsült. De közben már nem csak hogy kiverettem vele a farkam, hogy kétszeresen is a tenyerébe élveztem. Szóval volt sperma rendesen! Aztán nyaltunk, majd egy hosszantartó heves csókot követően összebújtunk és aludtunk egy jót!

 

A folytatást (sőt reményeim szerint - folytatásokat) a hét folyamán küldöm!

 

utóirat: Terveim szerint a holnapi nap folyamán küldök még egyet!

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11732)