Bagolylaci Creative Commons License 2017.10.10 -1 1 17277

Köszönöm a megerősitést ! 

 

Nem akarom én senkinek elvenni a kedvét sem a statisztikázástól sem semmi mástól e játék kapcsán sem .Mindenki úgy üti el a szabadidejét ahogy akarja és abban a hitben játszik ahogy legjobb neki.  De azért az csak elgondolkodtató , hogy totálisan erről szól ez a fórum , az mindenképpen , hogy sokan be is veszik ezt.Azt gondolják ezzel egy hajszálnyival is közelebb kerülnek a nagynyereményhez , vagy bármekkorához.  Hozzáteszem én is voltam ebbe a " csapdába " de hamar túl is tettem magam rajta. Többször elnézést kértem már és kérek mindenkitől blondy- tól is , hogy korábban erre kapacitáltam itt a csoportban. Tévedés volt részemről , nem kicsi :(  Utóirat : Mint irtam jómagam átáltam luxorra , kombinációban játszani a játék egyedi sajátossága miatt. Facebook profilomon aki megkeres  szivesen átadtam átadom a 6 mezős kombinációs kulcsot. Ami ténylegesen esélynövelő , leginkább képre , első képre , de keret kapcsán is , bárki számára egyértelmüvé vált akiknek mutattam. Persze annak nem ajánlom aki kimondottan főnyereményre LUXOR-ra hajt  . Itt a kombinációban ugyanis mind a 6 mezőn egyazon számok szerepelnek ! :) 

 

Sok szerencsét és kitartást türelmet mindenkinek bármilyen szerencsejátékban , de ezekre senki ne alapozza a jövőjét mert akkor régen rossz ! 

 

Előzmény: Törölt nick (17273)