Axióma Creative Commons License 2017.10.09 0 0 24036

Nem ertem, hogy miert mind a kettoben a halozonaban erkezes van. Ugyanaz tervezte? Es meg csak tervzrajz van, jol ertem? Az egyiken van tajolas, a masikon nincs, utcafront se latszik, az se mind1, hogy ezek hogyan kerulnenek lerakasra.

Nem ertem a masodikon azt a lecsapott furdoszobat. Ugyanott meg lehetne csinalni normalisan (furdo elforgatva elfoglalja a mostani wc helyet is, a wc meg vagy a furdo mostani felso, kilogo reszen, vagy en inkabb jobb komfort - bar tobb vizvezetekkel jar - atraknam a felso vizszintes falhoz, a folyoso kerul jobban kozepre, kaphat a wc ott is kisablakot, az etkezoasztal az ablak ala kerulhet (kevesbe van kozepen es utban), a konyha meg eloszor is szarul van felrajzolva (szagelszivo miatt a tuzhely ott ongol), masreszt eleg nagy, nem akkora gond ha veszit 1m pultot, vagy lehet G-t csinalni a masik oldalon, meg a nappali is javulhatna meretileg (nem is ertem, igy nem szabadna feliratozni, a lakas fogalmanak feltetele a legalabb 1 db legalabb 17m2 szoba helyiseg meglete, amibe a falak, etkezo es konyha nem tartozhat bele, minimum at kene irni hgoy 1-2 m2-rel kevesebb a konyha-etkezo, es tobb a nappali...).

A masikon megprobalnam atvarialni ugy, hogy az eloter szekrenyet a masik oldalra, bejarati ajto annyival csuszik lentebb, es igy mar ne a halok fele, hanem egybol a nappaliba nyiljon lefele, persze butorozasilag atfordul az ulogarnitura ami jobb is a tv-hez. Ha a ket haloszoba megcserelheto, a koztuk levo falat es igy a most ajtos, nalam csak fal eloszobafalat lehet kicsit balrabb tolni, akkor itt teljesen megszuntetheto a haloszobak elotti lakasba erkezes. Persze biztos lehet ugy is elni, de ha az a kerdes hogy mi elhetobb, en ezt rogton mind a ketton megprobalnam atvarialni.

FYI: laikus vagyok (programozo), csak szeretem az alaprajzokat... ugyhogy ha valaki hozzaerto erre jar, majd kijavit, ha tevedek valahol.

Előzmény: M-62 team (24032)