Törölt nick Creative Commons License 2017.10.07 0 0 6613

Nos, kérlek a legjobbtól találtam meg a pontos esetleírást: Tőled :-D

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=138058234&t=9119680

És hogy szinte szóról szóra azt mondod, amit én, az nem azért van, mert már a hsz-em előtt visszaolvastam volna, hanem mert emlékezetből írtam, de minden értelmes ember csak erre tud gondolni :-D

 

De arra is rájöttem, hogy bennem két dolog olvadt össze mára, ez az üzenetrögzítős kaland, meg a másik, ez: 

"Viola még mindig beszélget az üzenetrögzítővel... a Mester humor befőttet használ.
Viola meg a fűtés miatt nem szerelőt hív, hanem először a főnökét, aztán Tibort.
Jé, és még a mobilt sem tudja használni, nem tudja, vezetékes számot hívhat-e a mobiljáról. Ugyan, mintha már egy éve kapta volna, de úgy látszik azóta sem kellett soha egyetlen vezetékes számot vagy más szolgáltatónál lévő mobilost hívnia... és persze senki nem magyarázta el neki, mikor átadták Éváék ezt a szuper ajándékot.."

és

"Egyébként tényleg hogy lehet, hogy egy olyan nő, aki ennyire hülyének van ábrázolva, mint Viola, aki nem érti, hogy mi az üzenetrögzítő, nem ért a technikához (mobil, szám-gép), aki pletykás, egy nemzetközi hírű prof megbecsült és megdícsért titkárnője lehet? Na, mindegy, szegény Viola akkor is a legjobb arc!"

Ja, és ehhez jön persze Viola kalandja a mákosgubával, amikor a számítógépet használó Viola nem hallott még arról, hogy létezik olyan, hogy internet, ahol, ha nem ő, legalább valamelyik unokája meg tud neki nézni egy mákosguba receptet (ha már azt hazudja, hogy tud olyat csinálni és vendéget is hív rá, és a két rész közti két hétben nem tudta senkitől elkérni a receptet)

 

Előzmény: Mazsola0070 (6610)