Jayne Creative Commons License 2017.09.24 0 0 10996

Mi október 27.-én indulunk a TUI Cruises Mein Schiff 6-tal 17 napos hajóútra New York-ból Jamaikára (New York-Norfolk-Port Canaveral-Miami-Nassau/Bamamák-St.Thomas-St.Maarten-Tortola-Dominikai Közt.-Jamaika).

Az USA Today tegnapi tudósitása szerint St.Thomas és St.Maarten kikötöjei november végéig-december elejéig minden bizonnyal nem lesznek használhatóak, annak ellenére, hogy Philipsburg-öt nagy erökkel próbálják a franciák minél elöbb helyreállitani.

Az NCL az összes kelet-karibi útvonalát pillanatnyilag nyugat-karibi útvonallal helyttesiti, a Royal Caribbean a saját flottájával St.Kitts és St.Croix szigeteken köt ki, hogy kikerülje St.Thomast és St.Maartent.

Az MSC-t nem említik, sem a fenti újság sem a német Kreuzfartradio.de, azt tudom, hogy a TUI Cruises a Royal Caribbean-hez tartozik.

Puerto Rico-ról nem irtak semmit, de ott talán még rosszabb a helyzet mint máshol.

Ezzel nem tudtam segíteni, mi is várjuk a fejleményeket és reméljük, hogy hamarosan tájékoztatnak bennünket a jelenlegi állapotokról.

Előzmény: Dóri02 (10992)