kokori Creative Commons License 2017.09.24 0 0 16564

Örülök hogy jobban vagy és pozitivan látod a dolgot. Tényleg alig ehetsz én ettől már rosszul lennék ha ennyit kéne ennem. Mennyire csökkentették a PPI adagot 40 mg vagy 20mg-re? Én most a kis reflux miatt meg a fájások miatt 40mg szedek de sajnos az állandó evés érzet ami azt jelenti 3 óránként ennem kell különben ideges leszek vagy a gyomrom "jelez" az nem múlt el. Sőt nem érzem a kaját amitől régen jól laktam attól most nem tudok és sokkal többet kell ennem hogy jól lakjak ,de attól meg megfájdul nyilal a gyomrom. Érdekes egy helyzet .  Ma is megettem egy nagy tál túrós tésztát ,(tejfől nélkül) de nem éreztem semmit evés után se közben. S szedem a savcsökkentőt!! paradox!  Most vagy a savcsökkentő nem használ semmit ,mert tavaly is szedtem végig és a szervezetem már megszokta , vagy  valami faramuci módon a pszhiémet kezdte ki és az állandó evés lehet valami" pótcselekvés "nálam . Még nem tudom. Arra emlékszem amikor ilyen nagy dózisban szedtem 40mg PPI-at akkor nem volt étvágyam és nem tudtam sokat enni sem. Szóval nem nagyon értem most mi a helyzet. 

 

Remélem nemsokára jöhetnek nálad a finomságok , jobbulást!

Előzmény: _juno_ (16563)