Zoltan Hecht Szekely Creative Commons License 2017.09.23 -6 1 202440

Tisztelt Mindenki!Hogy is kezdodott?!Egy viszonylag jo kozosseget sikerult erkolcsileg es lelkileg tonkretenni!Rosszul voltam attol a tempotol amit egyesek megengedtek maguknak!NAGYOKOSOK!GRATULALOK!!!!Ezt azert lehetett elore latni,hova vezet a primitivseg!Ez nem a belga bune,ez a TIETEK,akik olyan kurva okosak es mindent tudnak!Az ilyen mentalitassal veszitettuk el az orszag 2/3-at!SOTETEK VAGYTOK!Persze a tobbseg az csndben figyelte mit muveltek.En probaltam valamit elmagyarazni,de csak leugatast kaptam.Es meg valami.Azt nem bocsajtom meg,hogy a gyerekektol elveszitek az oromot,hogy eloben jokedvvel nezzen meg egy meccset!LEHET SZOPNI TOVABB A FIDESZ FASZAT ES BOKACSTTOGTATNI EGY ALAPVETOEN BALOLDALI LIBERALIS VAROSBAN!SZETBASZTATOK AZ EGESZET!Lehet berakni milliardokat sajat zsebbol.Ja,az nincs!!!Belabacsinak meg csak annyi:SZERENCSETLEN,NEM TUDJA MIT BESZEL!MEGTUDTAM HOGY A SZAKMAJABAN MIT BESZELNEK ROLA:-SEMMIT................ES HOGY KLASSZIKUST IDEZZEK:KELL EGY OKOS ZSIDO MINT ASCHNER LIPOT VOLT,AKKOR MAJD LESZ CSAPAT IS.HAJRA LILAK!!!