_juno_ Creative Commons License 2017.09.22 0 0 16554

Ilyen tompa belsô, nem erôs, de zavaró fájdalom, hátul a felsô háti szakasznál, meg elöl a mellkasnál. A mellkasfájdalom gyakorlatilag minden nap, minden étkezés után jött, görcsösen fogtam a kezemmel. Vizsgáltasd ki magad!

 

A budapesti dokim rég mondogatja a mûtétet, de a sebész, akit ajánlott, mint legjobb, nem vállalta be, mert csak a tükrözésen ordított a baj, a nyeletéses röntgenen nem. Funkcionális vizsgálatokhoz ragaszkodott volna, de tôlük elment a szakember, aki csinálta, és máshol sem sikerült találni, 3-4 hónapon át hívtam NAPONTA emiatt (nem rászálltam, ô mondta mindig, hogy holnap hívjam), meg én is keresgéltem, orvos tesómat kérdeztem stb. A végén a sebész maga mondta, h.nem elérhetô jelenleg a vizsgálat, kitalálunk mást, megegyeztünk, h.újra elmegyek tükire, és ha ott a sérv, mût. Kivételesen akkor nem volt ott :( De a reflux és az epe igen, a gasztrós dokim mondta, hogy meg lehetne mûteni már így is, a sebészhez visszamentem, az epe miatt nagyon megsajnált, mondta, hogy elhiszi így, hogy mocsadékul vagyok. Letöltött egy papírt gyorsan a netrôl, hogy csináltassam meg akkor ott, mert hogy a saját érdekemben ezt nem lehet kihagyni- ez a mûszer gyártójának oldala volt, akit felhívtam egyébként, hogy hova szállítanak, majd a nevezett rendelôt is, de már ott sem volt... Itt szakadt el a cérna, mert eltelt bô fél év, az életem meg romokban,de ez igazából nyilvánvalóan csak engem érdekelt...egyik nap nagyon rosszul voltam, akkor fogtam magam, és írtam a Bokor dokinak, amit többen mondtak, h.náluk van-e ilyen vizsgálat, és vállalna-e, ô meg a leletek alapján egybôl igent mondott, a funkcionális vizsgálatok sem kellettek, az régebbi protokoll. Nagyon sokat mût jó sikerrátával, csak a távolság miatt ódzkodtam korábban, most már nagyon örülök, hogy így alakult. Hát ennyi :) Egyébként a doki szerint nem én vagyok az egyetlen fiatal beteg, akivel szívóznak Bp-n, többen utaznak le onnan hozzá.

Előzmény: miklos2peter (16552)