eliza011 Creative Commons License 2017.09.22 0 0 50303

Sajnálattal tájékoztatom az érdieket hogy itt nagyon sok szemét embert ismertem meg.7 éve nem tudom lakni az itt megvásárolt ingatlanomat mert egy szemét szomszéd aki megakarta venni bagóért a házat aljas terveket eszelgetnek ki a feleségével. Nyugdijas idejükben  feljelentgetnek szennyvízkieresztéssel megvádolnak eljárásokat indítanak ellenem."szennyvikieresztési nyomot nem taléltunk"!  2 x is fel jelentett egymásután.A hatóságnak nem tűnik fel hogy rosszindulat van e mögött.Mivel nem lakom a házat ,a fiam nem zárta el a mérőnél a főzárat igy most kaptam meg a számlát hpogy 19 000 ft -os víz számlát csinált "valaki" a kerti csapon.Meg jegyzem hogy az ideiglenes kerítésemet ez a fószer elötte döntötte ki amit nem tudok bizonyítani.A másik kerítés ami szintén az enyém csak a Bíróság még tárgyalgat ebben,azt pedig nem nehéz vissza bontani a végénél.5 m2-es a szennyvíztárolóm.Talajterhelésen kívűl még az önkormányzat is eljárhat hogy hol a többi víz ami szerintük "szennyvíz"  Feljelentést megtettem a rendőrségen de az önkormányzatnál is elindítok egy eljárást ,nem várom meg hogy ez a rohadék fel jelentsen olyanért amit ők követnek el már sorozatban.H  Béla és felesége jelen esetben 3 pert is keletkeztetett kerítésügyben   vasellopásban  szennyvízügyben  ahol hamisan tanúskodott .Megjegyzem hogy nem roma és nem szegény .Aljas felkapaszkodott politikai háttérrel rendelkező ,szerintem a múlt rendszer spionja lehettek,most is azt teszik ami akkori tevékenységük volt.Ha nincs mit jelenteni akkor rágalmaz előidéz mert ehhez ért csak.Vigyázzatok a kerti csappal!