Gyenyi Creative Commons License 2017.09.18 0 0 22518

Most sok mindet elmesélsz, anélkül, hogy valamit is mondanál.

Mik azok a hibák, melyek évről, évre előjönnek? Hogy lehet a mai csapatot bármiben is hasonlónak látni a 2 évvel ezelőttivel? És az évről évre rosszabb edzők! De Boer rosszabb lett volna, mint a sokkal jobb játékosokkal semmit sem elérő Jol? Bosz, aki ugyanúgy második lett, mint De Boer, de EL döntőig jutott, miért volt rosszabb, mint De Boer? Keizer, akinél pechesebben edzőnk nem tudom, hogy kezdett-e már, de a csapat vele sem rosszabb, mint pont egy éve Boszszal volt. Bosz sokkal rosszabb játékkal jutott túl a PAOK-on, mint amivel a mai csapat kiesett, és Bosz otthon vesztett az első fordulókban kutyaütők ellen, a tegnapinál rosszabb játékkal 5 pontot.

Én sem vagyok sok mindennel elégedett, hiszen ilyen eredmények után, hogy is lehetnék, de próbálok reális maradni. Most két nagy baj. Az egyik, hogy minden meccsen van egy nagy visszaesésünk, a másik, hogy túl sok helyzetre van szükségünk, hogy gólt is szerezzünk. Keizer sok cseréjével nem értek egyet, de a cserék olyan, hogy egy jó csere sem mindig jön be, és egy rossz is sikeres lehet.

Előzmény: Manoh (22513)