Szabó Máté 1988 Creative Commons License 2017.09.16 -1 4 11679

X.

Az előzőeket követően kb. 1,5 hét telt el, amikor egy szép keddi napon úgy döntöttem, hogy a korábbi kedvességét viszonzom, így amikor elment zuhanyozni, akkor az általa éjszakára magának előkészített világos színű bokszerét bedugtam a párnája alá, majd elbújtam az átjáró ajtaja mellé (vagyis nyitott állapot esetén mögé). Amikor kijött a zuhanyozóból magára tekert törölközővel és megállt az ágya végében és a szemével kereste a bokszerét, akkor odaléptem mögé és átöleltem. Aztán lefejtettem először a kezét a törölközőről, majd azt pedig róla. Nagyon jó volt megint érezni a bőrének illatát és selymességét. Rögtön azt éreztem, hogy ő is ugyanúgy vágyik rá, ahogy én! Leterítettem az ágyra és elkezdtem a talpát csókolgatni, aztán a lábujjait szopogatni, majd a bokáit és az alsó lábszárait csókolgatni, utána a combját puszilgatni. Így értem el a péniszéig (kb. 17 cm nagy). Először még csak a heregolyóit nyalogattam és kaptam be. Már ez is nagyon jól esett. Aztán bekaptam a farkincáját is. Ez isteni finom volt, majd elkezdtem amilyen hevesen csak tudtam szopni a drágámat. Ő meg elkezdett vastagodni. Az elélvezés előtt már kb. 6-6,5 cm-is lehetett neki. Jött ám belőle bőven. Én meg nyeltem, ahogy tudtam, és szoptam tovább, amennyire csak az erőm engedte. Ő meg persze "adta az apatejet" bőven. A végén egy nagyon heves csók, majd egy összebújás. Másnap reggel arra ébredtem, hogy Benji a faszomon elégít éppen ki. Nagyon jó volt erre ébredni.

 

A következő részt vagy talán részeket várhatóan a mai nap folyamán beküldöm!

Előzmény: Szabó Máté 1988 (11677)