Törölt nick Creative Commons License 2017.09.16 -1 0 1791

Nem. Nem "elküldöm a partnert elmeorvoshoz", hanem javaslom hogy menjen el.

Ilyen volt pl. az az eset, mikor követelted rajtam hogy azonnal mondjam már meg a magyarországi tagszámot. A kérdés eleve abszurd, a követelőzésed szintén. Megmondtam, hogy nem tudom a számot és ha tudni akarod, kérdezd meg a cégtől. Nem, te folytattad a követelőzést. Ismét mondtam, hogy nem tudom. Nem baj, te folytattad tovább, "természetesen" minősítésekkel és cinizmussal karöltve.

 

És ez nem ez az egyetlen ilyen típusú eset veled kapcsolatban.

 

Ilyen esetekben nem tudom, mi mehet végbe a fejedben. Az eddigi tapasztalataim szerint ez nem megszokott, mondhatni nem normális viselkedés, amivel képes lehetsz magadnak és/vagy másoknak is kárt okozni. Tehát vagy trollkodtál, vagy nem ismerted fel, hogy valami nincs rendben nálad. Ezért tettem egy (több) javaslatot szakorvos felkeresésére. Nyilvánvalóan te döntöd el, hogy mész-e vagy nem. Nyilvánvalóan az orvos dönti el, hogy van-e bajod, vagy nincs.

 

Tehát nem utasítottalak semmire. Nem állapítottam meg semmit az elmeállapotodról.

A viselkedésed alapján tettem egy javaslatot, te pedig azt csinálsz, amit akarsz.

 

Előzmény: Párizs73 (1789)