_juno_ Creative Commons License 2017.09.15 0 0 16535

Ugyan, emiatt ne aggódj, minden megoldható! Mióta nem vagyok annyira rosszul, mi újra sokat utazunk a párommal (szegény, detto nagyon türelmes volt, volt olyan év, hogy nem tudtunk menni sehova miattam...), SEMMIT nem tudok kint enni egy étteremben, utcán stb., ami a gyomromnak esetleg még jó lehetne, az a cukromnak nem az már (vagy nincs kiszámolva a CH tartalma, nekem meg az is kell). Mindig olyan szállást foglalunk, ahol van legalább egy kis hűtő, rezsó (ajánlom az Airbnb-t), és szépen viszem a kis cumóimat, 8-10 napos autós, egész nap mocorgós körutakat is lenyomunk így, de fapadossal is megvolt nyár elején az 5-6 nap, előre kiporcióztam a kis zabpelyhet, hajdinát tasakokban, vittem tápszert (Diasip, kb. zsírmentes, a cukrot sem dobálja, gasztrós írta ki), fehérjeport, ott helyben kb. csak egy kis túrót vettem a boltban. Nem volt tele a bőröndöm, maradt hely a ruháknak is :D Régebben ettem kuszkuszt, most már a glikémiás indexe miatt próbálom kerülni, de arra pl. csak egy kis forró víz kell, még főzőlap sem, csak pl. egy mikró...azt is tuti bírnád, ha a köles csúszik, és nincs gondod a gluténnel. Napközben mindenhol ide-oda megyünk, túrázunk, ilyenkor egy pici hátitáskában jön velem a napi menü, és esküszöm, amilyen rosszul hangzik ez az egész, annyira nem az, mert összességében az én kajálásom sokkal kevésbé problémás így, mint egy normál emberé :) Párom ott vadássza mindig, hogy hol egyen, és sokszor csak valami nem túl jót, hideg gagyi szendvicset talál 10+ Eurókért.

 

Szóval csak biztatni tudlak, minden megoldható, ne hagyd, hogy mindenben korlátozzon ez a nyavalya ;)

Előzmény: Törölt nick (16534)