Törölt nick Creative Commons License 2017.09.15 0 0 16534

Juno, teljesen egyetértek veled! Ez a táplálkozás sok előnnyel is jár, nem csak hátránnyal a szervezet számára. Csak azt nem tudom, hogyha majd szeretnénk külföldre utazni, majd akkor ki főzi meg nekem a kölesemet... :) Vagy hogyan oldom meg a megfőzetését. Még rizst lehet is kapni, de én főként kölesen élek, az a legjobb a szervezetemnek...meg ugye zöldségeken, de bármilyen olaj vagy zsír nélkül párolva. Na már most ilyet nem lehet kapni sehol.... Sajnos a legkisebb olajra berobban a  gyomrom... Az is nehézség, hogy a szállodákban a nyers zöldségeket hűtik, az már nekem hideg...Magyarán szinte semmit nem tudok ott enni...Még itthon el is vagyok - ha csak tehetem viszek magammal egy-egy útra kaját, de hogy messzebbre utazni, hogy lehet így, azt elképzelni sem tudom. Az idén nem voltunk nyaralni, mert nem maradt rá időnk, de a férjem szeretné bepótolni pár hónap múlva, ha túl leszünk a jelenleg "futó" dolgainkon. De már előre félek tőle, hogy mennyi probléma lesz velem...Őt meg sajnálom, hogy ennyit kell majd velem küszködni. Egyébként nagyon türelmes velem, megértő és segítőkész, de egy idegen országban, ahol az ember nem ismeri a dolgokat minden probléma áthidalása nehezebb, így kihegyezetten jelentkezhetnek a szituációk...

Előzmény: _juno_ (16529)