Törölt nick Creative Commons License 2017.09.15 0 0 16533

Igen! A savcsökkentő SEMMIT nem ér, ha nem úgy táplálkozok, ahogy a gyomrom "elvárja". Csak vízen párolt zöldségeket tudok enni, azt sem mindent, ill. nyers zöldségeket  kb 3 féle gabonával. Ill. nagyon kell vigyáznom, hogy se túl hideget se túl meleget ne egyek. De ha betartom az étkezési szabályokat, amit a gyomrom diktál, és eleget alszom, ha nagyon lassan is, de javulgatok. Szerencsére most nincs alvási apnoém, és kb 4 napja - nagy csodának tartom - végre a hajnali nyelések is elmaradtak... Csak azt nem tudom, hogy mi lesz, ha arra kér az orvos, októberben, hogy kezdjem elhagyni a quamatelt.  Akkor telik le ugyanis a 3 hónap, amit kitűzött a számomra. (Jelenleg 40 mg-os quamatelt szedek 2X1-et....) Ha még egyszer tehetném, nem kezdeném el szedni a savcsökkentőt, hanem csak a szigorú étkezési szabályokat tartanám be! Már próbáltam elhagyni a quamatelt, de borzalmas sok savam lett, és a tüneteim mind "berobbantak" azzal együtt. Nagyon kikészültem akkor... De hátha majd az új orvosom tud majd valami megoldást mondani arra, hogy hagyjam abba anélkül, hogy az apnoém előjöjjön, mert azt viselem a legrosszabbul...

Előzmény: gyurmy40 (16518)