atiwrc Creative Commons License 2017.09.05 0 0 392

Nem vettem fel sajna, de nem is néztem az eurosportot kedden, debrecen és kisvárda között rohangálok és az elkapott vírus is már aznap este elkezdte hatását... De akkor ezek szerint nem is gond, hogy nem láttam, valószínüleg itt is így mehetett le. 

Műsorujségban is szerepelt ez a porsche? Mert én a mediaklikken egyszer sem láttam péntekre írva, bár volt 1-2 péntek ami kimaradt. Eleve nem értem ha már csinálják a boxutca FB-n a borítóképet arra akár apróbba is mi a fenéért nem képesek felrakni....

Akkor csak jól gondoltam, hogy Tóth Robi egy körrel hamarabb lekommentálta a befutót minthogy az megtörtént volna....

Gondoltam hogy meg lesz a v8, nem mindeki korán kelő, aztán a vendégeket nem akartam zavarni hogy reggel 5 vagy 6 kor már kapcsol befele a felvevő :D.  Mostmár csak helyett kell üritenem megint mert egy 2TB-s uj vinyó december óta teli lett(na jó van két komplett laptop backup 820gb meg néhány game is fent), pedig mennyi minden hiányosságom van még ebből az évből is amit le kellene szedni.

Előzmény: Zebra003 (391)