kata31wiederkehr Creative Commons License 2017.09.01 0 0 6875

Látom fordítanom kell.Miközben értesítést lánctörlésről kaptam a nevezett topicban történtek folyamán a Fórumcsoportból lettem kitiltva!Az engem sározó kijelentések valamiért csak megmaradtak a lánctörlés folyamán. nem hiszem,hogy ezért a véleményeltérésért,ahol én direkte nem politizálok,a egész Fórumcsoportból ki kellett tilatni! Engem illetek Putyin függéssel,Tarlós támogtással az elfogultan a heyi témában megszólalók.Az omló,alámosott partaf partfal a rómain,miért is ne teremthetne a kerületben a mobilgát meletti véleményeket?Arról nem tehetek,hogy másról nem igazán lehet a topicban tárgyalni!  Kérem a visszaegedésemet,a Fórumcsoprtba mindenképpen.Nem értem miért kellett az egész Budapesti régiótól eltiltani!

Figyelmeztetést sem kaptam,csak a regisztrálásomkor,hgy ne a facebook csoportomat és a blogomat reklámozzam. Nem is tettem,csak tájéoztató példaként ritka alkalmakkal a témák szerint! Lehet a rám zúdított állításoknak ült fel a moderáció,lehet elfogult,de ez a fajta tiltás semmiképpen sem a szabályzat alapján történt!

 

Tehát ez itt egy kérés volt a moderációnak,aki lehet fél napja nem járt erre,de remélem ezer teendője ideengedi!