Mr.DanaXI Creative Commons License 2017.08.29 -1 1 34420

Lehiggadtam  - meg a szállást sem lehet lemondani , úgyhogy marad MN. / Ulcinj /

mindenesetre nem kicsit lettem ideges mikor megint előjött ez a szemét téma  ( ráadásul ennyire kiakadva valaki )

aki lehet hogy műveltségi vetélkedőt nem nyerne , lásd : "Jordánba , Horváthba "stb - mindegy én nem akarok másokat minősíteni

( megtették 1 páran)  de az ő véleménye is vélemény .. meg azt sem értem , mi oka lenne vkinek azt állítani - hogy vmi szemetes - mikor nem szemetes

( mi ebben a poén ? ) 

 

"olvassátok a fórumot,akár 1 évre is vissza lehet keresgélni."      miért , akkor kevesebb lesz a szemét ..  ?? 

 

egyébként olvasom , mert pont azért vagyok kiakadva a szemét témán - életemben nem kellett még ennyit "foglalkoznom"

szemét kérdéssel mint itt ..

 

a másik jó tanács  :  XY  vonaltól ne menj délebbre , mert az már Albánia .. 

Ulcinj -Tivat  88 km    autóúton  - légvonalban  69 km   !!!   rövidebb mint a Balaton !   nincs ez kicsit túldimenzionálva ?? 

 

nem hiszem hogy ekkora távolságon belül  drasztikus különbségek lennének .. és igen pont a HSZ -ek ben is

ugyan úgy írják a szemetet Budvara - Petrovacra -Kotorra is,  nem csak Ulcinjra

 

ja és ha beütöd a keresőbe a szemét szót - 8 !!!    oldalt ad ki  ... 

na mindegy , részemről zárom a szemét témát  / mert így én is növeltem 1-el  a HSZ-ek számát :))   /

 

Előzmény: monti2000 (34338)