elvont2
2017.08.27
|
|
0 0
63535
|
A napokban jártam be az AK Vésztő és Mezőtúr közötti szakaszát és alabbi problémákkal szembesültem. Nem tudom kinek kellene jelezni így gondoltam leírom ide:
- az MTSZ oldalán rosszul van fent a szakasz itinerje (Mezőtúr - Szandazug - Pásztózug - Balai-híd - Túrkeddi-híd) én aki még sosem jártam erre csak pislogtam hogy máris a Balai-hídnál járok (Ecsegfalva felől) miközben a korábban nem keresztezte az útvonalamat híd... rá is gúgliztam hogy mi van most akkor, de nem jöttem rá, a Tuhun pedig nem volt feltüntetve a híd neve) A titokra csak másnap derűlt fény amikor folytattam az utam és a Túrkeddi-hidat érintettem. Megtévesztő és a kilométer adatokat nem tudom mettől meddig adja meg az oldal.
- A Balai-hídtól kék négyzet turista út vezet a buszpályaudvarra, tuhun nincs jelölve.
- Mezőtúron kék négyzet turista út vezet a vasútállomásra, tuhun nincs jelölve.
- A túzokrezervátumtól Ecsegfalva felé, az aszfaltos szakasz után a régi vasúti töltéshez vezető út és maga a töltésen vezető útvonal járhatatlan! Hatalmas dzsindzsa és rengeteg kidőlt fa, esetleg a szántóföldön lehet bukdácsolni. Ez 2-3 kilóméteres szakasz erősen karbantartásra szorul.
|
|