Pamplelune Creative Commons License 2017.08.23 0 0 4207

Haza jöttünk múlthét csütörtökön. Háááááát, nem tudom, hogy akinek nem tetszett Mau, az eddig merre járt. Szerintem az egyik legjobb hely. Mondom ezt úgy, hogy tavaly Dominikán voltunk, ahol valóban minden csupa pálmafa. Mauritius más, de sokkkkal jobb.

Mi annyira jól éreztük magunkat, hogy hosszabbítottunk 1 hetet, így 3 hetet töltöttünk kint és kb.már mennénk is vissza.

 

Le Mornen volt a szállásunk, sok fele mentünk, de sokat tartózkodtunk a hegy lábánál a kite beachen.

A szállodák előtt kristálytiszta víz, mindig kellemesen langyos, ha süt a nap, akkor 1 óra alatt le lehet barnulni.

Annyit azért érdemes tudni, h. nem volt túl meleg így aug-ban, átlag 21-23fok. Bár pont akkor melegedett az idő, mikor indultunk haza. Beszélgettünk helyiekkel,szept-nov-ig a legjobb kint.

 

Voltunk a Casela parkban, a 7színű földnél és a vízesésnél. Voltunk Port Louisban kétszer, Papmlemoussesban és fent északon. Grand Bay pl.nekünk nem jött be. Kiépített nyaraló rész...arról ennyit.

 

A vezetéssel nem volt semmi gondunk, tök nyugisak és jó fejek. Dominika sokkal rázósabb ezen a téren.

 

Csak ennyit írok, mert láttam mielőtt regeltem, hogy behalt ez a fórum. Ha valaki mégis nyáron szeretne menni, mint mi voltunk és szeretne infót kapni, akkor szívesen válaszolok.

 

Mi biztosan visszatérünk még, mert ez kitesurf szempontjából maga a paradicsom. Nem mellesleg egyéb szempontból is. :)