tangerinerose Creative Commons License 2017.08.20 0 0 169

Udvozollek Benneteket,

 

2 mm-es hernia, 1 mm-es protursio a C5-6-7 nel... Egyelore gyogytornat irtak fel, 10 alkalmasat, minden hetkoznap kell mennem most, es beszereztem egy anatomiai parnat.

Szeretnelek benneteket a tapasztalataitokrol kerdezni, mit tehetek még? Nem tudom, ez igazabol reumatologushoz vagy neurologushoz tartozik, ti kihez mentetek? A 10 alkamas gyogytorna TB finanszirozasu, ha nem javulok utana irnak még, vagy maganban kell megoldanom? Ti kaptatok gyogyszeres es fizikoterapias kezelest is, vagy ez utobbi nem hatasos?
Tudtok olyan videot, ami segiheti a helyzetemet, a napi eletvitel szempontjabol? Igazabol azt sem tudom, fekudjek sokat vagy ne... A porckorong  hirleveleire feliratkoztam.
A tuneteim nagyjabol lefednek mindent, amit ti is irtatok, fejfajas, szedules, fuldugulas-fele, lapocka-, ill. vall fajdalom, bal kez fajdalma, ezeket olvasom nalatok is, ami nem tudom, hogy elofordult-e valamelyikotoknel, de legobban zavar, a nyomas a tudomon, helyenkent torokszorito erzes. Gondoltam panikra, de sajnos milhelyt lefekszem mulik, utana meg jon, valoszinubb, hogy ez is a servek szamlajara irhato


Es vegul a legfontosabb, mit lattok, min mulik az, h elkerulheto-e a mutet? Azt mondtak nekem, ezek kicsi servek, ne aggodjak, de akkora galibat okoznak, h nem tudom, tenyleg elkerulheto-e.

Nagyon koszonom, ha segitetetek, es mindenkinek kitartast kivanok.