409 Creative Commons License 2017.08.15 0 0 141569

 

Soha, senki nem állított olyat, hogy örökélet olaj.  !!!  Ezt a netes károgók találták ki, a dolgot végiggondolni nem akarók meg terjesztik tovább.  ://

 

Élettartam feltöltésnek hívja a gyár. Egy autó élettartama sem örök, a gyár megmondja, hogy mennyire tervezték.

 

 "megkérdeztük tőle, hogy rakott e mágnest a váltóba ami a fémrészecskéket megfogja?"

 

Ilyet valamit is hozzáértő nem kérdez, mert tudja, hogy már gyárilag benne a mágnes........

A VW 1996-óta nem gyárt olajcserés kézi váltókat. (A Ford és az Opel 1986-óta) A korábbiak viszont mind azok. Ennek ellenére én a sajátomban, ami 1982-es, és 60ezrente kellene benne olajat cserélni, nem cseréltem ~350ekm-óta, köszöni jól van a mostani 600ekm-rel, és sosem volt megbontva. Igaz, nem a tescos szutykot tettem bele, hanem az élettartam feltöltéshez előírtat.

Nagyon sokan azt hiszik, hogy értenek ezekhez a dolgokhoz, mint a focihoz, de valójában a többségnek fogalma sincs róla, csak terjeszti a rémhíreket. Beletöltenek minden szart, vagy nem abba valót a váltóba, mert őket nem fogja a gyár megvezetni a drága olajával. Mikor szétesik, akkor meg köpködnek a gyárra.

 

Előzmény: Hobbiasztalos.blog.hu (141563)