rudiandi67 Creative Commons License 2017.08.11 0 0 11186

Üdv mindenkinek! Eddig alvó üzemmódban, csak olvastalak benneteket (és vissza is olvastam), mert az az őrült gondolatom támadt, hogy jövőre meglátogatnánk Santorinit. Még az idei nyaralásunkon sem vagyunk túl (szept.1-15 Rodosz), de már ez kezd jobban izgatni. Bakancslistámon 1. helyen szerepel, és úgy vélem, hogy,  az  50. szülinap elég jó indok, hogy megnézzük ezt az álomvilágot. 17 éve járom Görögországot, többnyire magánszervezésben, de most egy kicsit megakadtam. Maga az utazás is bonyolultabbnak tűnik az eddigieknél, és árban is valószínűsíthetően nagyobb költségvetésű lesz, bár úgy gondolom, hogy ide nem feltétlen szükséges a 2 hét, elég lehet 7-10 nap is. Mindenképpen a kalderán szeretnék megszállni, mert ha már álmodunk, akkor merjünk nagyot álmodni. És itt jön a dilemám, amiben remélem a tapasztalatotok segítségemre lesz.  Az utazás szeptember végén lenne.  A kalderán lévő szállások közül jó lenne nem csillagászati árban foglalni, mert nem vagyunk az a kimondottan milliomos fajta, viszont ezeket a szállásokat hamar elkapkodják véleményem szerint (már van, ahol nincs is jövő szeptemberre hely). Viszont a repülő járatok és árak még nincsenek fent jövőre sehol, és abból sem a horror áru kategóriát szeretnénk. Viszont nehéz úgy foglalni, hogy azt sem tudom, hogy mikor lesz repülőjárat. Van valakinek valami jó ötlete? Esetleg elindulnátok irodával inkább? Vagy várjunk a repjegyre, és reménykedjünk, hogy lesz megfizethető szállás? Hol legyen a szállás? Fira, Oia, Firostefani esetleg Imerovigli? Tanácstalan vagyok teljesen. Ja és egy apróság, csak activitiből van nyelvvizsgánk, de ez eddig sem volt akadály. Bocs picit hosszú lett, remélem nem repülök miatta a csoportból.