dr92 Creative Commons License 2017.08.01 -1 5 11644

A nyár tartogat néhány kalandot, izzaszto vagy épp kellemetlen helyzetet,kulonosen akkor, ha egy olyan 25 éves pasi vagy, akinek folyamatosan áll a farka.
Egy városi fesztivál egyik estéjén egy- két sikertelen csajozási kísèrlet után, sikerult ugy beinnom, hogy bizonytalanná vált a hazajutásom.
Szerencsére Bence az egyik legjobb barátom csak pár utcára lakott, fölhívtam hogy csövelhetnék - e nála.
Szoktam néha ott aludni, így a válasz persze igen volt.
Öt perc séta után meg is érkeztem, Bence beengedett , lekezeltunk, majd bementem a szobájába, ahol a kanape mar vart ram.
Elkezdtem levetkozni, aztan eszembe jutott, hogy mint mindig elegge nagy dudor van a boxeremben.
Igyekeztem az àllò rudim beigazìtani az alsómba, majd gyorsan beugrottam az agyba.

Elkezdtunk dumalni. Hamar a csajok kerultek kozeppontba, megmutattam, hogy milyen lanyokat fuztem a heten.
Mivel még jocskan volt pia bennem, kicsit nyitottabb lettem a szokasosnal :
- bazdki kivagyok, tele a zsakom.
-gondoltam, láttam a nagy lőcsöd.
-tessék? Mit láttál?
A farkad. Jò nagy és szőrös, pont odapillantottam, mikor az előbb pròbáltad betuszkolni a gatyadba.
- hát igen, elég kicsi lett ez a gatya. sajnos ez a netes vasarlas hatranya, elneztem a meretet. Ha all nem nagyon fer bele.
-sose lattam még a farkad allva, nem gondoltam, hogy ekkora.
-na ne bokolj neki, mert megint felall.
-es az baj?
-igen, mert mar így is dagad a gatyam
-ja, dobd la nyugodtan, ugyis tok sotet van....
- hat ha nem baj, szivesen ledobom.
Azzal lehuztam a boxert, es elougrott a 19/6os kőkemény farkam
Szep lassan huzogatni kezdtem a bőrt, aminek hatása nem maradt el. Nem birtam magammal es a takaro alatt ugy istenesen verni kezdtem a brémet, aminek hangját Bence is meghallotta.
Hu haver te recskázol? Kerdezte.
- Igen, nem birtam magammal, szetrobbannak a golyoim.
- jol esne egy heremasszazs?
- puuu, telelőném azonnal azt a kezet, ami hozzaer.
- kiprobaljuk?
-hulye vagy? Megoldom koszi.
- biztos?
-persze, Bence.
Kozben egyre gyorsabban vertem, annyira hogy teljesen extázisba kerultem.
-na jo gyere
-komolyan?
-igen gyere, remélem nem zavar, hogy nem csupasz teljesen.
- dehogy, kibaszott ferfias így a faszod,  nagy kupak, hosszu, vastag rud, szőrös, logo golyok.
Akkor gyere vedd at ha annyira tetszik.
Ramarkolhatok?

-igen, csinald mar!
Azzal körbe fogta a farkam, és verni kezdte, pont ugy ahogy szeretem.
Nem a tipikus fel-le mozgas,ahogy minden csaj csinalja, hanem rafogta a fitymam a makkosra es azt csak epp huzogatta rajta, mikozben a farkam razta erosen. Imadtam :
Fuu, ez iszonyat joo, el fogok élvezni.
- nem baj, élvezz!
Még nem fejezte be a mondatot, amikor 3 emberes adag forrò gecit lőttem a kezére ès úgy mindenhová.
Aztán betakartam a még mindig merev dákòm. Bence is visszacsúszott a helyére.
Nagyon furcsa volt a gondolat, hogy az egyik legjobb baratom epp csak egy perce razta ki a farkam.
- Milyen volt? Kerdeztem
- hát más mint a sajátom.
-Miben?
- hát széltében, hosszában, görbeségében.
- :D Tied kisebb?
- bárcsak ekkora lenne
Kozben a pia es az elvezet megtette hatasat es elaludtam. Azota nem is beszeltunk rola.