mslg Creative Commons License 2017.07.26 0 0 19386

 

Kedves Nessi 55 !

 Már találkoztunk - legalábbis itt a neten..belinkelek pár álatad írt hozzászólásodból, és igyekszem válaszolni rá: Nessi55 Creative Commons License 2014.10.25         0 0 16193

Köszönöm, megtaláltam, a 15997-es hozzászólásban ajánl valaki egy szabadalmaztatott kénes oldatot. Tartok tőle, hogy az illetőnek nem használt - ha egyáltalán kipróbálta - hiszen remélhetőleg már feltette volna a fórumra az oldat eredményességét.
 -----
Előzmény: ugrabugra (16192)
Nessi55 Creative Commons License 2014.08.26         0 0 16103

Évekkel ezelőtt próbáltam, de ijesztően hullott a hajam. Nem voltam rest, megszámoltam: a 10. napon kb. 2000 szál hullott ki. No, akkor abba is hagytam. Gondolom, a májam sem nagyon bánta.

Ha itt a fórumon visszaolvasol, van aki használja, és nála nincs mellékhatása.
Előzmény: montihun (16102)
-

A szabadalmaztatott kénes oldat nálam kapható: szilád, lezárt fóliában van, tárolhatósága gyakorlatilag végtelen, vízben forralva éri el a kénes oldatot és annak jellemzőit..ecsetelésre és kénes fürdőzére hasznmálható..Kénes oldat - (régebben) katható a gyógyszertárakban "Detergens sulfuratum"-néven (1/2 liter), felhasználási ideje 2 hét, ami után elbomik és hatástalan lesz: poliszulfidokat tartalmaz.Az eredményes pikkelysömör gyógyításról - azt hiszem, h ezen a fórumon is tettem fel esetleírást, amiben szerepel, h egy hajdúböszörményi háziorvos testvére az én szabadalmaztatott készítményeimtől megszabadult a PS-től, mely főleg a fején volt és fésülködni sem tudott..ennek már több, mint 20 éve, és tünetmentes..az esetleírást elküldöm a leveleződre, ha azt megadod..Nyilván NEOTIGASON-használtál, ami a hajhulláson kivül a májat is tönkre teszi : ha akarod, ennek krémes változata nálam beszerezhető..és persze az aluminiu-tartalmú krém a gyógyszertárban is kapható.dremakkukaccitromailponthu..

Előzmény: Nessi55 (19382)