Katana750 Creative Commons License 2017.07.24 -7 2 8800

Nem tudom, te hány éves vagy. Nekem van egy 22 éves fiam(is). Soha nem néz híradót, nem olvassa a startlap híreit, nem olvas újságot, ellenben hall ezt azt másoktól. Hasonló lehet egy fiatal aki ide ír és kérdez, mert úgy gondolja kérdezhet, a fórum ezért van. Mit kap? Ledorongolást, maradj otthon, menj a balcsira, húzd a f.....ra O.V.-t vagy nézd az M1-et. Tehát aki új és kérdez az csakis fideszes rohadék lehet. Ez jön le azokból a válaszokból amiket itt némely megmondóemberek irkálnak. Pedig ezek az utazni vágyók csak szeretnének Görögországban nyaralni és hallottak valakitől(valakiktől) valami migráns helyzetről. Ami persze nem is Görögországot sújtja(jelenleg) hanem Olaszországot. Tudom, hogy kurva nehéz lenne azt leírni, hogy menjetek nyugodtan, érezzétek jól magatokat, nincs gond az üdülőhelyeken és máshol sem. Sokkal jobb ironizálni. Igen, akit ismerek az veszi a lapot és együtt röhögünk rajta. De egy általam nem ismert emberrel ironizálni írásban, elég udvariatlan. Jómagam a munkám miatt nem 2x voltam a migráns probléma kialakulása óta GR-F-I-E, sőt MA-ban. Nem bántottak az arabok és mások sem. De ezt el kéne tudni elmondani(leírni) másoknak is akik kérdeznek! Abból, hogy "megrohadt országban éltek" arra következtetek, hogy te nem Magyarországon élsz. Találd meg a számításod, akárhol is élsz! Gondolom azon múlik a megrohadtságunk szerinted, hogy milyen kormányunk van éppen. Komolyan? 

Előzmény: totopad (8796)