Törölt nick Creative Commons License 2017.07.19 -3 3 4119

Replay Creative Commons License 2 napja 0 1 58089
Ez nagyon kemény:
"Egy amerikai leukémiás alapítvány 15 éves kutatómunkájának az eredménye ez a termék, ami az Eu-ban élelmiszer minősítést kapott. Mivel hivatalosan nem szabad ilyeneket mondani, ezért hangsúlyoznom kell, hogy csak a saját véleményemet és tapasztalatomat osztom meg! Tehát az ismeretségemben és rokonságomban is már nagyon durva betegségekből történő gyógyulásokat köszönhetünk neki: főnököm apósa lukémiából, anyukája bal oldali nyaki ütőér elzáródásból, pesti ismerősöm, akinek a neten ajánlottam melldaganatoktól és részleges bénulástól szabadult meg, nővérem barátnője agyi áttétes rákkal fekszik kórházban Pécsett és szépen csökkennek a csomói, és az ereje és közérzete tökéletes a sugárkezelések és kemo ellenére is.. és a legfrissebb a nagynénim, akiről lemondtak az orvosok, mert az egész szervezete egy merő áttét..múlt szombaton vitték neki anyukámék az első dobozzal és napi 5 tasakot fogyaszt és szerdán már egyedül tudott banki ügyeket intézni SZekszárdon...felerősödött, jól érzi magát...(azért megmosolyogtam a lányát, aki azt mondta, hogy nem tudja minek köszönheti, lehet, hogy a 6 deci vérnek, amit kapott...de lehet, hogy a Soul-nak.. A cég neve, aki forgalmazza: Rain és a termék neve Soul.. Ha ezt a két szót beüti a keresőbe, akkor nagyon sok információt kap róla. VÉgül megosztanék egy csodálatos videót, amit szerintem mindenkinek látnia kellene és akkor sokkal kevesebb beteg ember lehetne.
www.youtube.com/watch?v=RZdc9lgkjXI

Sok szeretettel: Gáspár Roland (70/708-0917
Mivel a termék feljut az agyba, ezért közvetlenül ott fejti ki a hatását, ezért képes megállítani az Alzheimer-kór agyi leépülését, 100%-osan tünetmentessé tenni a Parkinson-kórt és meggyógyítani a Szklerózist...mindre van már szerencsére tapasztalat!!! Ugye ilyet hivatalosan nem szabad leírni, mert köztudott, hogy gyógyulni csak gyógyszertől lehet, ezért hangsúlyoznom kell, hogy a saját véleményemet írtam le."


Előzmény: Párizs73 (58088)