saválló Creative Commons License 2017.07.17 0 0 140507

Vasárnap reggel 5:10-kor voltunk a határon, 10 perc alatt jutottunk át, magyarok ellenőrizték az úti okmányokat.

a. +/

Utána nem volt nagy forgalom, a fizetőkapuknál az ENC kütyünek köszönhetően villámgyorsan átjutottunk kivéve 1-nél ahol egy szlovák autó beragadt, nagy nehezen félrehúzódott félig a fűre, aztán ezt az autót elkezdték centizni a buszok mert alig alig tudtak mellette elhaladni.

2 busz + 2 személyautó volt előttem, mögöttem is sor, de így is vártunk vagy 10 percet mire kikerülték a buszok a szlovákot.

 

1 negatívumot említhetek az ENC-vel kapcsolatban, csupán 130 km-t bírt ki a szélvédőre ragasztva akkor leesett, ekkor még visszanyomtam az üvegre, de megint lezuhant.

Ezek után csak akkor tettem a műszerfal tetejére a szélvédő tövébe mikor fizetőkapukhoz értünk.

Közelítve a sorompóhoz sípolás,és már ment is fel a sorompó.

 

Aztán különösebb esemény nélkül sokszor megállva ráérősen idő (előtt) ben leértünk úti célunkhoz Zadar mellé ca. 3/4 10-re.

 

A szobát elvileg 14-től lehetett volna átvenni, de mi már 13 óra előtt megkaptuk a kulcsot.

 

A víz jéghideg....hát nemtom én nem ehhez vagyok szokva, hogy a jégtáblákat kell magam előtt ellökdösni, hogy bemehessek a vízbe. :(

 

 

Előzmény: Gál A (140446)